Zanechte nám svůj vzkaz

Datum: 25.02.2011

Vložil: jirka

Titulek: díkec

ahoj lidi!uz od prosinca sleduju stranky a rikam si bude ten fest nebo nebude?diky za info i za termin - stihnu i setkani v medugorii takze super. nejaky kapely taky budu?dikec jirka

Datum: 02.09.2010

Vložil: ten co tam byl

Titulek: videjóó...

...videjóó bude?

Datum: 06.09.2010

Vložil: Viky ze Schoku

Titulek: Re: videjóó...

taky bych ho chtěla viděět :)

Datum: 28.07.2010

Vložil: Kača ze Sch:O)Ku

Titulek: Vážně bezva...

Ahoj, já se taky přidávám s díkem všem organizátorům za to že jsme tam s váma mohli strávit takovej supr víkend:-) Myslim že kdo přijel, nelitoval...:-) Už se těším na příští rok.

Majule: jasný;-)

Datum: 26.07.2010

Vložil: Vítek

Titulek: Díky :-)

Srdečně zdravím všechny pořadatele ANNAFESTU a moc jim děkuji za skvělou organizaci! Všechno jste měli perfektně zajištěné - od jídla až po ubytování, program se taky vydařil, akorát na přednášky mohlo být trochu víc času, přece jenom tak zajímavé přednášející neslyšíme každý den! Nedejte se odradit tím, že přijelo málo lidí, udělali velkou chybu že nepřijeli a doufám, že příští rok bude hojná účast :-)
Ještě jednou díky všem pořadatelům! :-)

Datum: 26.07.2010

Vložil: Jirka

Titulek: Díky!

Zdravím všechny a děkuji za krásný víkend! Ikdyž bylo zataženo, tak při programu na pódiu to vydrželo a bylo to fajn:) Nenechte se odradit do dalších ročníků letošní malou účastí. Věřím, že i kdyby přiště bylo stejně, tak se mladí odváží přijet ve větším počtu! Mějte se fajn;)

Datum: 25.07.2010

Vložil: Honza

Titulek: díky

Díky za organizaci. Bylo to dost luxusní. těším se na příští rok.

Datum: 25.07.2010

Vložil: Majule

Titulek: paráda :o)

Připojuju se k díkům :o) VŠEM a za VŠE - nějak to zkrátit musím, bylo toho moc fajn :o) zvukaři mě stejně jako Davida dostali :o) úplně skvělí a taky teď můžu říkat, že nás zvučili lidi co před tím zvučili Kryštofa :o) no mazec :o))) ale tak jasný to není to hlavní hlavní je to, že sme cítili že v tom (ve víře) nejsme sami, že Kači? :o)))

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek