Dotazy a praktické informace

Proč vznikl AnnaFest?

AnnaFest, neboli Anenské Dny Mladých, předchází tradiční pouti ke svaté Anně, patronce naší Bořetické farnosti. Jeho posláním bylo a stále je především přiblížit osobnost svaté Anny mladým lidem. Nápad na AnnaFest se zrodil v hlavě našeho otce Andrzeje Wasowicze, a byl svěřen do rukou mládeži z Bořetic.

Kdy vypukne další AnnaFest?

Již pátý, jubilejní ročník AnnaFestu nás čeká ve dnech 22. - 24. 7. 2011.

Musím se na AnnaFest nějak nahlásit?

Žádné přihlášky na AnnaFest nejsou, stačí se pouze sbalit a přijet. Již poněkolikáté ale opakujeme, že budeme velmi vděční, když nám dáš vědět na náš email annafest@boretice-farnost.cz. Stačí krátká zpráva, např. "Ahoj, jsem Katka a na AnnaFest přijedu na celý víkend se svojí kamarádkou." Chceme totiž mít alespoň nějakou představu o tom, kolik se vás sem chystá ... :)

Platí se na AnnFestu vstupné?

Při zápisu na recepci zaplatí každý účastník symbolický poplatek 70 Kč. Jistě je vám jasné, že tento poplatek zdaleka nepokryje všechny náklady, proto kdo může dát víc, samozřejmě budeme rádi za každou korunu. Další penízky si určitě připravte na jídlo a přespání (20 Kč).

Kde budu moci přespat?

Ubytování je tradičně zajištěno v prostorách ZŠ Bořetice. S sebou stačí vzít krimatku a spacák. Poplatek za ubytování je 20 Kč/ noc. Koho by lákalo krásné červencové počasí k pobytu na čerstvém vzduchu, může si na naší farní zahradě postavit stan. Pro náročnější poutníky máme v Bořeticích spoustu hotelů a penzionů, jejichž nabídku naleznete na stránkách www.boretice.cz.

Co když bude pršet?

I za špatného počasí určitě přijeď, protože máme připravenou i mokrou variantu - krásný sál našeho bořetického Kulturního domu.